İstanbul Medeniyet Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi60016010115
Bitki & Hayvan Bilimi0000100001
Biyoloji & Biyokimya50032000010
Çevre/Ekoloji1002100004
Çok Disiplinli401106211025
Ekonomi & İşletme100211005120
Farmakoloji & Toksikoloji0000000000
Fizik40021012111
Kimya5000000005
Klinik Tıp3102940031050
Malzeme Bilimi2000200004
Matematik1005000006
Moleküler Biyoloji & Genetik60042110014
Mühendislik2011714400047
Nörobilim & Davranış1000000001
Psikiyatri0000000000
Psikoloji0000010102
Sanat & Beşeri Billimler0002200329
Sosyal Bilimler, Genel10071337095687
Tarım Bilimleri2000100003
Temel Bilimler, Genel40061000011
Uzay Bilim2000000002
Diğer20113011110
TOPLAM7921087948142122337
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
İstanbul Medeniyet Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi