İstanbul Medeniyet Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi18500250048
Bitki & Hayvan Bilimi04004008
Biyoloji & Biyokimya3540080047
Çevre/Ekoloji500050010
Çok Disiplinli21222221050
Ekonomi & İşletme3654776200166
Farmakoloji & Toksikoloji40000004
Fizik18000300048
İmmunoloji10000001
Kimya29100300060
Klinik Tıp84940616711879003221
Malzeme Bilimi1810090028
Matematik338256100109
Mikrobiyoloji10031005
Moleküler Biyoloji & Genetik1412190027
Mühendislik95107013300245
Nörobilim & Davranış81100200039
Psikiyatri2422020030
Psikoloji7430390053
Sanat & Beşeri Billimler254202449310180
Sosyal Bilimler, Genel552911651754124401142
Tarım Bilimleri1301150020
Temel Bilimler, Genel9510316210172
Uzay Bilim10000001
Yerbilimi00002002
Diğer30122118900144
TOPLAM141288023230129587705860
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
İstanbul Medeniyet Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi