İstanbul Medeniyet Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi19600250050
Bitki & Hayvan Bilimi050050010
Biyoloji & Biyokimya41400110056
Çevre/Ekoloji600060012
Çok Disiplinli22222221051
Ekonomi & İşletme406310108000203
Farmakoloji & Toksikoloji40001005
Fizik19100300050
İmmunoloji20000002
Kimya32200300064
Klinik Tıp93845118812025003513
Malzeme Bilimi2710090037
Matematik358256700117
Mikrobiyoloji10032006
Moleküler Biyoloji & Genetik16121110031
Mühendislik119128114100281
Nörobilim & Davranış101100200041
Psikiyatri2422120031
Psikoloji9834420066
Sanat & Beşeri Billimler365243357330215
Sosyal Bilimler, Genel593711862135045601389
Tarım Bilimleri1401170023
Temel Bilimler, Genel9712338210198
Uzay Bilim10000001
Yerbilimi00002002
Diğer741921510100211
TOPLAM1612104426337332829106665
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
İstanbul Medeniyet Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi