İstanbul Medeniyet Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi17500220044
Bitki & Hayvan Bilimi04004008
Biyoloji & Biyokimya3540080047
Çevre/Ekoloji500050010
Çok Disiplinli21222201048
Ekonomi & İşletme3451766100159
Farmakoloji & Toksikoloji40000004
Fizik18000300048
İmmunoloji10000001
Kimya28100290058
Klinik Tıp82440315691863003174
Malzeme Bilimi1810090028
Matematik307255700101
Mikrobiyoloji10031005
Moleküler Biyoloji & Genetik1412190027
Mühendislik9487013100240
Nörobilim & Davranış81100200039
Psikiyatri2522020031
Psikoloji6420390051
Sanat & Beşeri Billimler252202246310173
Sosyal Bilimler, Genel552801641694004401112
Tarım Bilimleri1301150020
Temel Bilimler, Genel939315710164
Uzay Bilim10000001
Yerbilimi00002002
Diğer30112118900143
TOPLAM137785622929029097705738
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
İstanbul Medeniyet Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi