İstanbul Medeniyet Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi19600250050
Bitki & Hayvan Bilimi050050010
Biyoloji & Biyokimya3940080051
Çevre/Ekoloji600050011
Çok Disiplinli21322221051
Ekonomi & İşletme3959787500188
Farmakoloji & Toksikoloji40001005
Fizik18100300049
İmmunoloji20000002
Kimya32100300063
Klinik Tıp92244918782003003470
Malzeme Bilimi2710090037
Matematik358256700117
Mikrobiyoloji10031005
Moleküler Biyoloji & Genetik15121110030
Mühendislik110127013700266
Nörobilim & Davranış91100200040
Psikiyatri2422120031
Psikoloji8534420062
Sanat & Beşeri Billimler262232757320203
Sosyal Bilimler, Genel573361822034684601292
Tarım Bilimleri1301150020
Temel Bilimler, Genel9612336710182
Uzay Bilim10000001
Yerbilimi00002002
Diğer73162139000194
TOPLAM157399425434931828006432
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
İstanbul Medeniyet Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi