İstanbul Medeniyet Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi17500210043
Bitki & Hayvan Bilimi03004007
Biyoloji & Biyokimya2530070035
Çevre/Ekoloji500050010
Çok Disiplinli21222201048
Ekonomi & İşletme3344765900149
Farmakoloji & Toksikoloji20000002
Fizik18000240042
İmmunoloji10000001
Kimya27100290057
Klinik Tıp81140215691832003129
Malzeme Bilimi1310090023
Matematik307255700101
Mikrobiyoloji10031005
Moleküler Biyoloji & Genetik1312190026
Mühendislik8977013100234
Nörobilim & Davranış91000200039
Psikiyatri2522020031
Psikoloji6420380050
Sanat & Beşeri Billimler252202246310173
Sosyal Bilimler, Genel532721551653844401073
Tarım Bilimleri1201150019
Temel Bilimler, Genel938315710163
Uzay Bilim10000001
Yerbilimi00002002
Diğer30102108800140
TOPLAM133783422028528507705603
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
İstanbul Medeniyet Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi