İstanbul Medeniyet Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi18500250048
Bitki & Hayvan Bilimi050050010
Biyoloji & Biyokimya3540080047
Çevre/Ekoloji600050011
Çok Disiplinli21322221051
Ekonomi & İşletme3956777000179
Farmakoloji & Toksikoloji40000004
Fizik18100300049
İmmunoloji20000002
Kimya28100300059
Klinik Tıp86041917711940003307
Malzeme Bilimi2310090033
Matematik338256100109
Mikrobiyoloji10031005
Moleküler Biyoloji & Genetik14121110029
Mühendislik102127013700258
Nörobilim & Davranış81100200039
Psikiyatri2422020030
Psikoloji7534400059
Sanat & Beşeri Billimler259222457320196
Sosyal Bilimler, Genel563251791974634401264
Tarım Bilimleri1301150020
Temel Bilimler, Genel9611316310175
Uzay Bilim10000001
Yerbilimi00002002
Diğer72222139000199
TOPLAM148395124932930967806186
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
İstanbul Medeniyet Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi